FAQ

Home / FAQ

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia na produkty gotowe (taśmy do hula-hoop oraz akcesoria) realizowane są w ciągu 24 godzin od momentu wpłynięcia płatności.

Obręcze z polipropylenu robione są na wymiar zgodnie z Twoim zamówieniem po dokonaniu płatności. Czas realizacji zamówienia na Hula-Hoop Polypro to 1-3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty.

 

Doręczenie paczki przez firmę kurierską następuje zazwyczaj na następny dzień roboczy od dnia nadania.

Odbiór osobisty zamówienia

Sklep www.hulala.pl jest sklepem internetowym. Nie posiadamy odrębnego sklepu stacjonarnego jednak w uwagi na wygodę naszych klientów powstał punkt odbioru osobistego w Warszawie na Pradze Południe.

Produkty gotowe (taśmy do obręczy gimnastycznych oraz hula-hoop) są dostępne “od ręki” w punkcie odbioru. Możesz złożyć zamówienie, opłacić je przelewem i odebrać w dogodnym terminie po otrzymaniu informacji mailowej o przyjęciu płatności. Możesz też wybrać taśmę na miejscu, bez wcześniejszego składania zamówienia, płacąc gotówką lub kartą płatniczą.

Hula Hoop Polypro to produkty wykonywane na zamówienie zgodnie z wybranym przez Ciebie rozmiarem. Nie posiadamy w puncie odbioru obręczy gotowych na sprzedaż, zawsze mamy natomiast dostępne próbniki rurek polipropylenowych we wszystkich oferowanych kolorach oraz kilka testowych kółek w różnych rozmiarach. Realizacja zamówienia następuje po opłaceniu zamówienia i trwa od 1 do 3 dni roboczych. O możliwości odbioru poinformujemy w osobnym mailu.

*) Zamówienie opłacone z góry może odebrać inna niż zamawiająca osoba tylko po uprzednim upoważnieniu jej mailowo (Adres e-mail musi być zgodny z tym podanym w zamówieniu).

Punkt odbioru:

Sklep “Fajki z Bajki”
Al. St. Zjednoczonych 72 – lok. handlowy 6
04-036 Warszawa – Praga Południe

Sklep znajduje się w Galerii Wiatraczna – biały budynek obok Galerii Rondo Wiatraczna (Uniwersam)

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 13:00 – 18:30
Sobota: 10:00 – 14:00

Ile taśmy potrzeba do oklejenia hula-hoop?

Wszystkie informacje na temat oklejenia obręczy dostępne są na stronach produktów, w opisie szczegółowym. W tabelach przedstawione zostały ilości taśmy potrzebne do oklejenia całego hula hoop uwzględniając różne szerokości taśmy, średnicę rurki z której wykonane jest hula hop oraz jego wielkość.

Powrót do góry

Preferencje Prywatności